Mafijne opowieści

Ada Tulińska od niedawna obecna jest na rynku, jeżeli chodzi o książki, ale doskonale wie, jak zawrócić czytelnikowi w głowie. A w szczególności, jeżeli chodzi o kobiety. Autorka znana jest jako specjalistka od gorących opowieści o miłości. Jeżeli ktoś lubi takie nieco bardziej zadziorne opowieści o miłości, gdzie na dodatek występuje mafia, to właśnie autorka wypuściła na rynek serię o braciach Vedetti. Jej najnowsza propozycja to “Skazana przez mafię. Bracia Vedetti. Tom 2“.

“Zależna od mafii. Bracia Vedetti. Tom 1”

Zanim ktokolwiek pozna tom drugi, to powinien przeczytać część pierwszą. Aczkolwiek nie jest to obowiązek. Być może ktoś zacznie od tomu drugiego, ale tak się w nim zakocha, że jak najszybciej będzie chciał poznać pierwszą historię, której bohaterką jest Julia. Młoda kobieta nie może uwierzyć w to, że stała się zastawem za długi swojego ojca. Taki był spokój, kiedy tata siedział w więzieniu, a po zakończeniu wyroku znowu rozpoczęły się problemy. I to jakie. O dług upomniał się Filip Vedetti – pewien mafioso. Julia nie chciała mu pokazać, że jest jakąś potulną owieczką, dlatego robiła wszystko, aby uprzykrzyć mu życie. Filipa jeszcze bardziej to nakręcało. Mafioso w końcu zaproponował jej pewien układ. Ona miała mu pomóc w złamaniu pewnego człowieka, a on miał zapewnić ochronę i spokój jej rodzinie. Układ bardzo prosty i na pierwszy rzut oka idealny. Tylko, że z czasem coś zaczęło się zmieniać. Czy to możliwe, aby Julia pokochała ze wzajemnością człowieka, który tak mocno działał jej na nerwy?

“Skazana przez mafię. Bracia Vedetti. Tom 2”


Tom drugi pozwala poznać Łucję. Ambitna kobieta nigdy nie miała w życiu lekko. Dlatego nominacja na prokuratora regionalnego jest małym ukoronowaniem jej ścieżki zawodowej. Nowa pani prokurator ma zamiar wykorzystać swoje stanowisko do tego, aby zemścić się na pewnych osobach za śmierć swojej siostry. To nie jedyny problem jaki ma Łucja. Drugi to Aleksander – diabolicznie przystojny mężczyzna, którego ona kocha nad życie. W sumie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że mężczyzna przynależy do mafii. Pani prokurator – stojąca na straży prawa i on – mafioso. Czy takie coś w ogóle może wchodzić w rachubę? Oczywiście, że nie. Główni bohaterowie staną przed bardzo trudnymi wyborami – na coś w końcu będzie trzeba się zdecydować. Tylko czy górę weźmie lojalność, rozwaga, rozsądek, czy też emocje i wielka miłość pomiędzy nimi? Odpowiedź już teraz znaleźć można w książce.