“Skazana przez mafię. Bracia Vedetti. Tom 2” Adelina Tulińska

“Skazana przez mafię. Bracia Vedetti. Tom 2” – druga część historii o tym czy miłość jest możliwa w mrocznym półświatku

Prawo i sprawiedliwość w założeniu stoi w sprzeczności ze sprawami, jakimi zajmuje się mafia. Łączą się wówczas, gdy ich przedstawiciele spotykają się w czasie rozprawy sądowej. Po dwóch stronach “barykady”. A czy coś łączy te dwa wymiary? Czy osoba ze świata przestępczego może związać się z oskarżycielem? Kiedy w grę wchodzi miłość, reguły gry w obrębie obrony oraz łamania prawa zmieniają się zupełnie.

W książce Skazana przez mafię. Bracia Vedetti. Tom 2 z www.taniaksiazka.pl Adelina Tulińska zaprasza nas do Wrocławia. Poznajemy dalszą część historii Łucji, zakochanej bez pamięci w przystojnym Aleksandrze. Połączy ich uczucie, które zostanie wystawione na próbę. Kobieta, na pozór spokojna i delikatna, jest bowiem zatraconą w swojej pracy panią prokurator, dla której wypełnienie powierzonych obowiązków jest priorytetem. Prywatne doświadczenia i śmierć siostry uwikłaną w uzależnienie od narkotyków, które doprowadziły do jej śmierci, sprawiają, że Łucja tym mocniej dąży do sprawiedliwości.

Tymczasem mężczyzna jest po tej drugiej stronie “barykady”. Paradoksalnie próbuje przeciągnąć panią prokurator do współpracy z… mafią zajmującą się narkotykami. Stanie przed najtrudniejszym w życiu dylematem. Czy wybierze lojalność wobec rodziny, czy miłość do fascynującej kobiety? W tym przypadku droga może być tylko jedna a wybór jej ściąga konsekwencje na wszystkich uwikłanych w sytuację…

“Skazana przez mafię. Bracia Vedetti. Tom 2” – dane szczegółowe

“Skazana na mafię” to II tom serii “Bracia Vendetti” (poprzednia część “Zależna od mafii” . Książka liczy 320 stron. Wydana została przez Wydawnictwo Kobiece. Premiera powieści zaplanowana jest na luty 2021 r.

Kilka słów o autorce – Adelina Tulińska

Adelina Tulińska jest polską pisarką, która pisze powieści o rozległej tematyce. Do tej pory spod jej pióra wyszło 6 książek z gatunku literatury obyczajowej, romans, łącząc je z elementami fantastyki, science fiction i fantazy. Jest z wykształcenia historykiem sztuki oraz informatykiem. Pasjonuje się szachami odnosząc w tej dziedzinie sukcesy, malarstwem, podróżami oraz interpretacją snów a pracuje jako grafik kreatywny. Ponadto jest z wykształcenia informatykiem a z pasji szachistką, laureatką wielu turniejów W dorobku Ady Tulińskiej (poza cyklem “Bracia Vedetti”) znajdują się:

  • “Dotyk Północy”;
  • “Oddech Wschodu”;
  • “W objęciach wroga”;
  • “Spełnione życzenie”.