Książki od Ady Tulińskiej

Ada Tulińska to jedna z polskich autorek, która od niedawna znajduje się na rynku, oferując swoje książki do przeczytania. Pomimo tego, że od niedawna tworzy, ma już swoje grono fanów. Jej debiut “Spełnione życzenia” z 2019 roku spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. W swoich dziełach literackich Tulińska łączy kilka ciekawych fragmentów, w tym swoje zamiłowanie do podróży, jak również niekiedy elementy fantasy. Nie tylko warto zainteresować się jej debiutem literackim, ale w ostatnich czasach pokazała się również jej książka pt.”Skazana przez mafię. Bracia Vedetti. Tom 2” (https://www.taniaksiazka.pl/skazana-przez-mafie-bracia-vedetti-tom-2-ada-tulinska-p-1480505.html).

“Spełnione życzenia”

Kaja wychowywała się w sierocińcu. Bardzo chciałaby poznać swoich rodziców, ale nie ma na to szans. Chciałaby też udać się na studia medyczne, ale na razie nie ma na to funduszy. Zatrudnia się za to jako opiekunka starszej pani w pewnym dworku pod Krakowem. Jej szefem zostaje pan Marian – syn staruszki. W dworku widywany jest również Daniel – syn pana Mariana. Kaja czuje, że wpadła Danielowi w oko, ale nie może nic i tak zrobić. Obiecała to swojemu szefowi, że będzie trzymać się od Daniela z daleka. Tylko, że syn pana Mariana uznał, iż musi uwieść Kaję. Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, które mogą stać się nadzieją na lepszą przyszłość. Czy Kaja ulegnie Danielowi? Czy uda jej się spełnić chociaż jedno swoje marzenie? Czas się o tym przekonać.

“Skazana przez mafię. Bracia Vedetti. Tom 2”

Łucja cieszy się, że udało jej się spełnić marzenie. Została panią prokurator regionalną i ma zamiar być nieugiętą na stanowisku, jakie jest dla niej spełnieniem marzeń. Wiele osób mówiło, że nie da rady, ale ona postanowiła, że udowodni wszystkim na co ją stać. Teraz ma zamiar zemścić się na ludziach, którzy doprowadzili do śmierci jej siostry, ale o tym jakoś nikogo specjalnie nie ma zamiaru informować. Przy jej boku stoi Aleksander. Łucja kocha go na zabój, ale wie, że nie powinna się z nim zadawać, jeżeli chce być nieprzekupną panią prokurator. Wszystko przez to, że Aleksander próbuje pozyskać ją dla wrocławskiego bossa narkotykowego. Mężczyzna sam nie wie co ma robić, ponieważ jest lojalny wobec rodziny, ale dla Łucji jest w stanie zrobić wszystko. Obydwoje – nie tylko on – będą musieli podjąć decyzję, które zaważą na ich przyszłości. Pytanie jest tylko jedno – czy uda im się podjąć dobre decyzje? Czy nikt na tym nie ucierpi? Warto to sprawdzić, ponieważ książka pozwala na poznanie kolejnych, fascynujących bohaterów, którzy sprawiają, że książka jest wciągająca.